Kitos programos

Odoo image and text block

TeamViewer

TeamViewer yra vienas pirmaujančių sprendimų pasaulyje ekrano dalinimuisi ir bendradarbiavimui interneto pagalba. Su TeamViewer vartotojai gali teikti nuotolinės pagalbos paslaugas, saugiai prisijungti nuotoliniu būdu prie kompiuterių, serverių ar mobiliųjų įrenginių.

Odoo image and text block

KERIO produktai (programinė įranga)

Asmeninės ir verslo ugniasienės ir saugaus el. pašto serverio sprendimai. Kerio teikia saugius ir paprastus verslo produktyvumo sprendimus daugiau nei 60 000 verslų ir milijonams vartotojų visame pasaulyje. Jų apdovanojimais įvertinta el. pašto, UTM/ugniasienės, VoIP ir bendradarbiavimo sprendimai yra platinami per daugiau nei 6 500 partnerių tinklą.

Odoo image and text block

ISL Online saugus nuotolinis prisijungimas

Viena iš saugiausių ir patikimiausių nuotolinio valdymo programinių įrangų, leidžiančių itin sparčiai prisijungti prie „Windows“ ar „Mac“ kompiuterio, serverio ar kito įrenginio. Nuotoliniam darbui iš namų siūlome naudoti ISL Online, kuris įgalina saugią komunikaciją per nuotolinio darbalaukio tarnybą (RDP) ar saugųjį prisijungimo protokolą (SSH) nenaudojant VPN ir nekeičiant ugniasienės nustatymų.