Tapkite partneriu

Įsivaizduokite, kad darbas jums teikia džiaugsmą, o jūsų smulkus verslas yra pelningas. Jei manote, kad tam reikia didelių investicijų ar išskirtinės verslo idėjos – jūs klystate.

Nesvarbu, ar jau turite verslo idėją, ar dar ieškote verslo plano modelio ir svarstote, kaip ir kur pradėti savo verslą, jūs galite nustatyti   savo tikslus kartu su mumis.

Odoo text and image block

Baltimax verslas yra sutelktas į produktų pardavimą kitam verslui (B2B), ir mes skiriame visą savo dėmesį savo partneriams, suteikdami jiems patrauklias bendradarbiavimo sąlygas.

Mes ieškome partnerių nuo pačių mažiausių, kurie siekia papildomų pajamų ir svarsto, kokią verslo sritį pasirinkti, iki didelių įmonių, kurioms abipusiškai naudingo verslo sandoriai ir ilgalaikė partnerystė yra sėkmės garantas.

Mūsų nuolat auganti partnerių bendruomenė įrodo, kad mūsų verslo pasiūlymai yra sėkmingi ir kad jums nereikia rūpintis, kaip pradėti savo verslą ar ieškoti verslo idėjos.

Verslo partnerių paieška yra kiekvienos įmonės pagrindas, tad kviečiame Jus tapti mūsų partneriu ir mėgautis pelningu verslu jau šiandien.

Savo partneriams suteikiame:

Programinė įranga už palankią kainą

Geros kreipimosi sąlygos

Nuolatiniai mokymai darbuotojams

Rinkodaros priemonės

 

Patogi užsakymų sistema

 

Motyvacinė programa Jūsų darbuotojams

 

 

 

                                          Prašome užpildyti anketą:

Norėdami prisijungti prie mūsų partnerių tinklo ir užsitikrinti geras bendradarbiavimo sąlygas, prašome susisiekti su mūsų partnerių vadybininku jau dabar.

Tapti partneriu