Backup solutions

Odoo image and text block

Druva

„Druva“ – debesijos duomenų apsaugos ir informacijos valdymo sprendimų lyderė, siūlanti integruotus įrankius duomenų apsaugai, saugojimui ir informacijos radimui. Ženkliai padidindama verslo kritinės informacijos prieinamumą ir matomumą, „Druva“ tuo pačiu sumažina saugumo rizikas, kaštus bei palengvina informacijos valdymą bei saugojimą bet kokio dydžio verslui.

Odoo image and text block

Acronis

„Acronis“ nustato hibridinių debesų duomenų apsaugos standartą savo sprendimais, skirtais atsarginių duomenų kopijų kūrimui, atstatymui po saugumo pažeidimo, saugiam failų sinchronizavimui bei bendrinimui. Remdamasis „Acronis AnyData Engine“ technologija, „Acronis“ užtikrina paprastą, išsamią ir prieinamą visų failų, programų ir operacinių sistemų apsaugą bet kurioje aplinkoje – virtualioje, fizinėje, debesyje ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

Odoo image and text block

Xopero

„Xopero“ yra atsarginių kopijų sprendimų gamintoja, teikianti profesionalias priemones visapusiškam svarbių verslo duomenų atsarginiam kopijavimui. „Xopero“ siūlo pažangią kompiuterių, serverių ir virtualios aplinkos duomenų apsaugą: nuo vieno nešiojamojo kompiuterio ar išmaniojo telefono iki serverių, duomenų bazių, pašto dėžučių, tinkle esančių diskų („MS Exchange“, „System State“, „Tape backup“ ir kt.)  ir virtualių mašinų. Kilus incidentui su „Xopero“ lengva atstatyti pažeistus duomenis. 


Daugiau informacijos