Naršykite internete saugiai su „ESET Internet Security“

Naršykite internete saugiai su „ESET Internet Security“ – visą gruodį įsigykite „ESET Internet Security“ el. licencijas su 30 proc. nuolaida. Akcija taikoma ESET platintojų el. parduotuvėse (parduotuvių sąrašą rasite čia) ir https://shop.eset.lt/  ESET Internet Security – patikima interneto apsauga, suteikianti geriausią našumo, grėsmių aptikimo ir patogumo naudoti balansą. Papildomai saugo internetinę kamerą, programa Anti-Theft padeda surasti prarastą nešiojamąjį kompiuterį ir leidžia naudotis el. bankininkyste bei atlikti pavedimus saugiau.

Svarbiausios funkcijos:

Antivirusinė ir antišnipinėjimas
Apsauga nuo sukčiavimo Anti-Phishing
Žaidimų režimas
Įsilaužimų blokatorius
Debesų kompiuterija paremtas nuskaitymas
Saugumo ataskaita (NAUJA)
ESET produktai naudoja mažai kompiuterio resursų
Apsauga nuo skriptais paremtų atakų
Nemokama techninė pagalba lietuvių kalba
El. bankininkystės ir mokėjimų apsauga
Asmeninė ugniasienė
Apsauga nuo brukalo
Tinklo atakų apsauga
Botnet apsauga
Tėvų kontrolė
Internetinės kameros apsauga
Namų tinklo apsauga
Išplėstinis atminties nuskaitymas
Apsauga nuo kenkėjiškos prieigos programos Rootkit
Apsauga nuo brukalo
Apsauga realiuoju laiku
Apsauga nuo kenkėjiškų programų
Apsauga jungiantis prie Wi-Fi tinklo
UEFI skaitytuvas
Asmeninių duomenų apsauga naršant internete
Licencijų tvarkymas ir įrenginių valdymas per my.eset.com
Apsauga vagystės atveju Anti-Theft

Tvirta apsauga, veikianti 24/7, kasdien naršantiems internete:

Saugesnė el. bankininkystė ir apsipirkimas internete. Automatiškai apsaugo el. bankininkystės tinklapiuose atliekamus pavedimus bei padeda likti saugiems atliekant internetinius pirkimus.

Internetinės kameros ir maršrutizatoriaus kontrolė. Gausite įspėjimus apie bandymus pasinaudoti internetine kamera. Taip pat galėsite tikrinti savo maršrutizatoriaus apsaugą ir prie jo prisijungusius įrenginius.

Geriausias balansas Jūsų saugumui ir privatumui. Būtinoji apsauga prieš kenkėjus su geriausiu aptikimo, našumo ir naudojimosi paprastumo balansu.

Galinga antivirusinė šerdyje. Mūsų nuolat apdovanojimus pelnanti antivirusinė apsauga nuo šiol turi ir apsaugą nuo skriptais paremtų atakų.

Jūsų duomenys – dabar dar saugesni. Specialios savybės saugo Jus nuo įsilaužimo atakų ir apsaugo identitetą internete.

Saugumo ataskaita (NAUJA). Kiekvieną mėnesį ESET pateiks saugumo ataskaitą apie Jūsų kompiuterio saugumo būseną. Šioje ataskaitoje galėsite peržiūrėti aptiktas kenkėjiškas programas, virusus, užblokuotas kenksmingas svetaines, nepageidaujamus spam tipo laiškus, sustabdytus neleistinus prisijungimus prie Jūsų internetinės kameros, slaptažodžių panaudojimo, Tėvų kontrolės ir daug kitų duomenų.

Naujas kompiuteris? Įsigijote naują kompiuterį? Jokių problemų! Tiesiog perkelkite licenciją į kitą pasirinktą įrenginį neprarasdami visapusiškos apsaugos.

Apsauga vagystės atveju Anti-Theft. Suraskite ir susigrąžinkite savo prarastą nešiojamą kompiuterį. Susekite, kur šiuo metu yra jūsų prarastas nešiojamas kompiuteris. Stebėkite, kas su juo daroma, nusiųskite radusiajam žinutę, kad padėtų Jums jį susigrąžinti. Galėsite sekti dingusio kompiuterio vietą my.eset.com.

Sisteminiai reikalavimai:

ESET Internet Security veikia su Microsoft® Windows® 10, 8.1, 8, 7, Vista ir Microsoft Windows Home Server 2011. Produktui reikalingas interneto ryšys.